Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Otwierają przedłużenie Wrotkowskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2019 r. o 13:17 Powrót do artykułu
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
 Gdyby nie Krańcowa i światła co 50 metrów to by tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
 Dlaczego ratuszowy trollu partaczu umieściłeś/aś ten komentarz pod artykułem o lunatyku? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy masz problem z klikaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy się Czarnka czepiacie? Wybory były, biedaczysko musiało biegać razem z innymi podnóżkami od wiecu do wiecu i chwalić tych którzy coś tam coś tam potrafią. W końcu partia jest najważniejsza. Kto by się tam przejmował w czasie kampanii wyborczej odbieraniem inwestycji w Lublinie?
A co ma Czarnek do odbiorów? Napisz jeszcze może że Trump powinien przyjechać na odbiory.
Jak to co? Nadzór Budowlany bezpośrednio podlega wojewodzie.
 A komu podlegają ratuszowe trolle partacze? Prezydentowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
 Jak obwodnica Lublina może być w samym Lublinie? Idź już trollu i się nie kompromituj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
Jak obwodnica Lublina może być w samym Lublinie? Idź już trollu i się nie kompromituj.
 Może baranie doczytaj choćby w Wiki, zanim się wypowiesz. Wyścigowa JEST częścią obrodnicy Lublina: " Obwodnica miejska ma obsługiwać ruch między  dzielnicami miasta  oraz ruch ciężarówek dowożących towary do Lublina – w ten sposób część ruchu ma zostać wyprowadzona z centrum [1] [6] . Obwodnica ta ma przebiegać al. Solidarności,  al. Smorawińskiego ,  al. Andersa ,  ul. Mełgiewską ,  ul. Grafa , al. Tysiąclecia,  ul. Krańcową , ul. Dywizjonu 303, ul. Wyścigową,  ul. Wrotkowską ,  ul. Diamentową ,  ul. Krochmalną ,  ul. Jana Pawła II ,  ul. Armii Krajowej ,  ul. Bohaterów Monte Cassino  oraz al. Tadeusza Mazowieckiego [7]  do al. Solidarności [8] ."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to gratuluję mieszkańcom bloków stojących przy krawężniku tej autostrady...hałas samochodów nap...dalających 80-100 kmh + nocne wyścigi retardów gwarantowane :D
 A kogo obchodzą mieszkańcy? Zunio ma POwód do dumy, bo wyfasował kolejną autostradę śródmiejską na kredyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w końcu!!!!! Miejscy ruszyli 4 litery! To nie miejscy, tylko PiSowski nadzor wojewody. jakby mogli to uroczyscie otworzyliby  na tydzięń przed wyborami..
Dlaczego kłamiesz? Przecież w tekscie masz napisane, że są złe barierki. To PIS zamontował te barierki?
No i co w związku z tym? Barierki nie mają nic wspólnego z otwarciem drogi, bo jak widać ta jest otwierana, mimo iż wadliwe barierki nie zostały jeszcze wymienione.
Mają wiele wspólnego. Niedoróbek było dużo więcej i w związku z tym odbiory trwały tak długo. Wiadukty na Grygowej nie zostały jeszcze dopuszczone do ruchu ze wzgłedu ma przechylone mury oporowe.
 Co tam fakty - siepacz z dewelo-ratuszowej agencji PR dostał POlecenie zŻucać winę za wszystkie plagi dręczące Kozi Gród na pisiaków, ewentualnie "eko-terrorystów" albo lewaków. Tylko platforma deweloperska jest zawsze niewinna jak dziewica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to gratuluję mieszkańcom bloków stojących przy krawężniku tej autostrady...hałas samochodów nap...dalających 80-100 kmh + nocne wyścigi retardów gwarantowane :D
A kogo obchodzą mieszkańcy? Zunio ma POwód do dumy, bo wyfasował kolejną autostradę śródmiejską na kredyt.
 Raczej miasto zidiociałych do reszty pisowskich trolli ujadających pod każdym artykułem. Nie musisz "odPOwiadać", wszyscy dobrze wiedzą, że i tak nie jesteś w stanie nic ciekawego napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
Jak obwodnica Lublina może być w samym Lublinie? Idź już trollu i się nie kompromituj.
Może baranie doczytaj choćby w Wiki, zanim się wypowiesz. Wyścigowa JEST częścią obrodnicy Lublina: "   Obwodnica miejska ma obsługiwać ruch między        dzielnicami miasta        oraz ruch ciężarówek dowożących towary do Lublina – w ten sposób część ruchu ma zostać wyprowadzona z centrum        [1]          [6]        . Obwodnica ta ma przebiegać al. Solidarności,        al. Smorawińskiego       ,        al. Andersa       ,        ul. Mełgiewską       ,        ul. Grafa       , al. Tysiąclecia,        ul. Krańcową       , ul. Dywizjonu 303, ul. Wyścigową,        ul. Wrotkowską       ,        ul. Diamentową       ,        ul. Krochmalną       ,        ul. Jana Pawła II       ,        ul. Armii Krajowej       ,        ul. Bohaterów Monte Cassino        oraz al. Tadeusza Mazowieckiego        [7]         do al. Solidarności        [8]        ."
Południowa obwodnica Lublina jest dopiero na etapie koncepcji i być może nigdy nie powstanie: lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,21010983,jest-juz-oficjalne-nie-dla-poludniowej-obwodnicy-lublina.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
Dlaczego ratuszowy trollu partaczu umieściłeś/aś ten komentarz pod artykułem o lunatyku? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy masz problem z klikaniem?
 Faktycznie, troliszcze jak zwykle partoli robotę, tak jak zresztą i jego Pan z ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to gratuluję mieszkańcom bloków stojących przy krawężniku tej autostrady...hałas samochodów nap...dalających 80-100 kmh + nocne wyścigi retardów gwarantowane :D
A kogo obchodzą mieszkańcy? Zunio ma POwód do dumy, bo wyfasował kolejną autostradę śródmiejską na kredyt.
Raczej miasto zidiociałych do reszty pisowskich trolli ujadających pod każdym artykułem. Nie musisz "odPOwiadać", wszyscy dobrze wiedzą, że i tak nie jesteś w stanie nic ciekawego napisać.
 Przeież podobno pisowskie trolle piszą z Warszawy z jakiejś centrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zostala domknieta calkiem fajna mala obwodnica Lublina od poludnia.
Dlaczego ratuszowy trollu partaczu umieściłeś/aś ten komentarz pod artykułem o lunatyku? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy masz problem z klikaniem?
Faktycznie, troliszcze jak zwykle partoli robotę, tak jak zresztą i jego Pan z ratusza.
 Dla własnego dobra jego zleceniodawcy w ogóle POwinni zabronić mu pisać cokolwiek, a POprzestać jedynie na minusikowaniu - to jest czynność bardziej odPOwiednia dla takich partaczy za 2.000 bez umowy POd stołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
 A ile płaci lubelski ratusz? Ile zostanie wam potrącone z premii za strzelenie takiej gafy jak umieszczenie komentarza pod nie tym artykułem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie :)))
 Fajnie, że co? Że w mieście przybyło asfaltu i betonu (i długu), a w ślad za tym przybędzie zaraz samochodów, a korki pozostaną takie same? Poza tym już, troliszczu, używałeś słowa "fajnie" powyżej, ale w agencji nie płacą widocznie za kreatywność, ale za ilość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki troliszcz i jaka agencja? Ty może na wczasy w tym roku to wybierz się do Tworek a jeśli to za daleko to przynajmniej do Abramowic? :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki troliszcz i jaka agencja? Ty może na wczasy w tym roku to wybierz się do Tworek a jeśli to za daleko to przynajmniej do Abramowic? :)))
 Do Tworek to mają bliżej dewelopersko-ratuszowe trolle z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie wybrano najtańszą ofertę, użyto najtańszych materiałów, po zimie wszystko się rozsypie i tyle będzie z tej drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo się robi jak się czyta te komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...